Caravelle’in etkileyici karakteri iç mekanda da kendini gösteriyor. Yandaki sürgülü kapıyı açın ve kolayca aracın içine girin. 9 şık ve ergonomik yolcu koltuğu, geniş bacak mesafesi ve iç mekanın zarif döşemelerini gördüğünüzde, hisleriniz inanca dönüşecek: Burada keyifli yolculuk için gereken her şey var!


Yolcu bölümünde yan camlarda bulunan stor perdeler sayesinde, güneşin yolcularınızı rahatsız etmemesini sağlayabilirsiniz. Stor perdeler, dilediğiniz zaman iç mekanın dışarıdan görünmesini engellemenize de yardımcı olur.


Sürücü kabininde teknoloji ve konfor şıklıkla birarada... Deri kaplı direksiyon ve vites topuzu (Comfortline modelimizde), joystick vites, yükseklik ayarlı, bel destekli ve kolçaklı sürücü koltuğu, krom kaplama kapı iç kolu...


Ön koltukların ve arka ikili koltukların arkalarında bulunan eşya gözleri (Comfortline modelimizde) sayesinde, eşyalarınızı düzenli bir şekilde koyabileceğiniz bol miktarda göz bulunmaktadır.

İnce detaylarla bütünlenen konfor... Sürücü ve ön yolcular için aydınlatmalı makyaj aynaları, tavanda gözlük koymak için özel bölme, 2 adet bardaklık, ön ve arka yolcular için kül tablaları, 2 adet 12 Volt soket, sürücü, yolcu ve bagaj bölümü aydınlatmaları, küçük ama önemli detaylardan bazıları...


Ön kapılardaki “Caravelle” yazılı basamak aydınlatmalarının yanı sıra kayar kapıda da basamak aydınlatması bulunmaktadır.


Geniş bagaj bölmesi, her duruma uyum sağlayacak biçimde hazırlanmıştır. Arka koltukların tümü sökülebilmekte, üçlü koltuk ayrıca katlanıp devrilebilmektedir. Bu sayede, 3.7 m3’e kadar yükleme hacmi sağlanabilmektedir.

9 yolcu kapasiteli Caravelle’de, yolcu bölümündeki halı kaplamalar, özel iç trim ve yüksek kalitedeki koltuk kumaşları hoş bir ambiyans yaratmaktadır.
 
Top